  • Mfr # AD63-1854BK
  • Zoro # G516527357
Number of Shelves
4
Material
Carbon Steel
Length
54 in
Load Capacity
600-800 lb
Overall Width
18 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
AD63-1854BK
Dimensions
Length
54 in
Overall Width
18 in
Overall Height
63 in