  • Mfr # XN-2DO-24VDC-2A-P
  • Zoro # G421850397
/ea
Key Features
Standards
UL, CE, CSA C22.2, IEC/EN 6113-2
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
XN-2DO-24VDC-2A-P
Country of Origin
United States
Details
Standards
Description
2.5in x 3in x 0.5in, 24 VDC, 2 A, 2-Digital Output, PLC Digital Output Module