  • Mfr # C22-DLH-W-K10-120
  • Zoro # G614798024
Push Button Style
Extended
Panel Cutout Diameter
22.5 mm
Head Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
C22-DLH-W-K10-120
Panel Cutout Diameter
22.5 mm
Size
22.5 mm
Push Button Style
Extended
Head Color
White
Type
Extended, Round
Lamp Type
White LED
Description
22.5 MM, 120 VAC, 1NO, NEMA 4X/13, IP67/69K, White LED, White Cap/Lens, Silver Titanium Bezel, Momentary, Extended, High, Round, Illuminated Pushbutton