  • Mfr # C22-DRL-XW-K10-120
  • Zoro # G314797457
Push Button Style
Flush
Operator Illumination
Illuminated
Panel Cutout Diameter
22.5 mm
Head Color
White
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
C22-DRL-XW-K10-120
Panel Cutout Diameter
22.5 mm
Size
22.5 mm
Push Button Style
Flush
Operator Illumination
Illuminated
Head Color
White
Type
Flush, Round
Lamp Type
White LED
Description
22.5 MM, 120 VAC, 1NO, NEMA 4X/13, IP67/69K, White LED, Buttonless, Silver Titanium Bezel, Maintained, Flush, Flat, Round, Illuminated Pushbutton