Eco-Products WorldView Sugarcane Pizza Trays, 16 x 16 x 02, White, PK50 EP-SCPTR16
WorldView Sugarcane Pizza Trays, 16 x 16 x 02, White, PK50 (Discontinued)
  • Mfr # EP-SCPTR16
  • Zoro # G4524588
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
EP-SCPTR16
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width (In.)
16 in
Overall Depth (In.)
16 in
Overall Height (In.)
0.2 in
Depth
16"
Height
0.2"
Width
16"