  • Mfr # SCMVPD21102B-BLK
  • Zoro # G511542959
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 21'6" LENGTH up to 102" WIDTH
For Use With
DECK BOAT - Modified V w/ Outboard
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCMVPD21102B-BLK
Country of Origin
United States
Details
Application