  • Mfr # SCVR20102B-BLK
  • Zoro # G012442932
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH
Series
Silvercloud
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
For Use With
V HULL RUNABOUT - Low or No Bow Rails w/ Outboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCVR20102B-BLK
Country of Origin
United States
Details
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH