  • Mfr # SSF-3B66-HTR
  • Zoro # G311238205
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fits Width
61 in - 66 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SSF-3B66-HTR
Country of Origin
United States
Dimensions
Fits Width
61 in - 66 in