  • Mfr # SSF-3B66-KHA
  • Zoro # G611238110
Fits Width
61 in - 66 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SSF-3B66-KHA
Fits Width
61 in - 66 in