  • Mfr # WSPERF28120-RYL
  • Zoro # G712444007
Length
28'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF28120-RYL
Length
28'6"
Width
120"