  • Mfr # WSPERF39120-KHA
  • Zoro # G412441030
Length
39'6"
Width
120"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF39120-KHA
Length
39'6"
Width
120"