  • Mfr # WSPERF39120-RYL
  • Zoro # G512441206
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
39'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Series
Windstorm
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSPERF39120-RYL
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
39'6"
Width
120"