  • Mfr # WSPERF30120B-KHA
  • Zoro # G512436349
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Width
120"
Length
30'6"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF30120B-KHA
Width
120"
Length
30'6"