  • Mfr # TFP001DG12X034SM
  • Zoro # G506235606
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X034SM
Width
12"
Height
34"