  • Mfr # TFP001DG12X044TB
  • Zoro # G706237844
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X044TB
Width
12"
Height
44"