  • Mfr # TFP001DG12X046TB
  • Zoro # G206238785
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X046TB
Width
12"
Height
46"