  • Mfr # TFP001DG12X053SM
  • Zoro # G506235453
Width
12"
Color
Shadow Mountain
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X053SM
Width
12"
Height
53"