  • Mfr # TFP001DG12X055SG
  • Zoro # G206236026
Width
12"
Color
Seaglass
Fixed Mount
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X055SG
Width
12"
Height
55"