  • Mfr # TFP001DG12X076WR
  • Zoro # G406236741
Width
12"
Color
Wine Red
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X076WR
Width
12"
Height
76"