  • Mfr # TFP001DG15X040UN
  • Zoro # G206236484
Width
15"
Color
Unfinished
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X040UN
Width
15"
Height
40"