  • Mfr # TFP001DG15X057MR
  • Zoro # G306236261
Width
15"
Color
Pepper Red
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP001DG15X057MR
Width
15"
Height
57"