  • Mfr # TFP001DG15X067MR
  • Zoro # G506238768
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG15X067MR
Width
15"
Height
67"