  • Mfr # TFP001DG18X038MG
  • Zoro # G106236188
Width
18"
Color
Moss Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X038MG
Width
18"
Height
38"