  • Mfr # TFP001DG18X043LP
  • Zoro # G206237115
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG18X043LP
Width
18"
Height
43"