  • Mfr # TFP001DG18X076LP
  • Zoro # G006239012
Width
18"
Color
Lilly Pads
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X076LP
Width
18"
Height
76"