  • Mfr # TFP001DG18X045BT
  • Zoro # G806237706
Width
18"
Color
Burnt Toffee
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG18X045BT
Width
18"
Height
45"