  • Mfr # TFP001DG18X046CL
  • Zoro # G406237724
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Colorful Leaves
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP001DG18X046CL
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
46"