  • Mfr # RW101LV18X77UNH
  • Zoro # G706283414
Width
18"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
RW101LV18X77UNH
Width
18"
Height
77"