  • Mfr # RW101LV18X77UNH
  • Zoro # G706283414
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Height
77"
Material
Hawaiian Mango Wood
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
RW101LV18X77UNH
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
77"