  • Mfr # CORW05X05X10TRAL
  • Zoro # G504649481
Width
4-1/2 in
Wood Species
Alder
Depth
5 in
Height
10 in
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
CORW05X05X10TRAL
Size (Width x Depth x Height)
4 1/2"W x 5"D x 10"H
Width
4-1/2 in
Depth
5 in
Height
10 in
Details
Wood Species
Alder
  • Most brackets and corbels have the same style in multiple sizes, ranging from 3” to 35” in height!