  • Mfr # PEDPC044X290HRO04
  • Zoro # G404702699
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC044X290HRO04
Size (Width x Height)
44"W x 28-3/4"H
Description
  • Dimensions: 44" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 47-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height