  • Mfr # PEDPC072X430HRO04
  • Zoro # G304708807
/ea
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
PEDPC072X430HRO04
Size (Width x Height)
72"W x 42-3/4"H
Description
  • Dimensions: 72" Bottom Width, 1" Bottom Projection, 75-1/2" Overall Width 6" Crosshead Height