  • Mfr # SHUFPL12X38HHPR
  • Zoro # G404432466
Width
12"
Finish
Hand Hewn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X38HHPR
Width
12"
Height
38"