  • Mfr # SHUFPL15X42HHPR
  • Zoro # G504427140
Width
15"
Finish
Hand Hewn
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X42HHPR
Width
15"
Height
42"