  • Mfr # SHUFPL18X36HHPR
  • Zoro # G704432975
Width
18"
Finish
Hand Hewn
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X36HHPR
Width
18"
Height
36"