  • Mfr # SHUFPL12X62KPPR
  • Zoro # G904434717
Width
12"
Finish
Knotty Pine
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL12X62KPPR
Width
12"
Height
62"