  • Mfr # SHUFPL15X42KPPR
  • Zoro # G004427244
Width
15"
Finish
Knotty Pine
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL15X42KPPR
Width
15"
Height
42"