  • Mfr # SHUFPL15X72KPPR
  • Zoro # G304429887
Width
15"
Finish
Knotty Pine
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X72KPPR
Width
15"
Height
72"