  • Mfr # SHUFPL18X26KPPR
  • Zoro # G904432218
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X26KPPR
Width
18"
Height
26"