  • Mfr # SHUFPL18X76KPPR
  • Zoro # G004437090
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X76KPPR
Width
18"
Height
76"