  • Mfr # SHUFPL18X34KPPR
  • Zoro # G904433093
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X34KPPR
Width
18"
Height
34"