  • Mfr # SHUFPL18X60KPPR
  • Zoro # G704435808
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X60KPPR
Width
18"
Height
60"