  • Mfr # SHUFPL18X58KPPR
  • Zoro # G104435507
Width
18"
Finish
Knotty Pine
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL18X58KPPR
Width
18"
Height
58"