  • Mfr # SHUFPL18X62KPPR
  • Zoro # G504435589
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Knotty Pine
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL18X62KPPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
62"