  • Mfr # SHUFPL12X66PCPR
  • Zoro # G604435045
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Top Shape
Elliptical Top
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X66PCPR
Width
12"
Height
66"