  • Mfr # SHUFPL12X84PCPR
  • Zoro # G804437375
Width
12"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL12X84PCPR
Width
12"
Height
84"