  • Mfr # SHUFPL15X32PCPR
  • Zoro # G104438638
Width
15"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
SHUFPL15X32PCPR
Width
15"
Height
32"