  • Mfr # SHUFPL18X26PCPR
  • Zoro # G704432517
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
18"
Color
Primed Tan
Material
Faux Wood
Finish
Pecky Cypress
Shutter Type
Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SHUFPL18X26PCPR
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
18"
Height
26"