  • Mfr # SHUFPL18X52PCPR
  • Zoro # G004434877
Width
18"
Finish
Pecky Cypress
Series
Faux Wood
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X52PCPR
Width
18"
Height
52"