  • Mfr # SHUFPL18X50PCPR
  • Zoro # G004434730
Width
18"
Finish
Pecky Cypress
Shutter Design
2 Equal Flat Panel
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SHUFPL18X50PCPR
Width
18"
Height
50"